tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Warto wiedzieć

Krótki kurs striptizu

Mężczyźni pragną, żeby ich żony zachowywały się cały dzień jak damy, ale w sypialni chcieliby widzieć w nich coś wręcz przeciwnego – tak twierdziła przed laty Amanda Lear, francuska piosenkarka i aktorka, była modelka i jednocześnie ekspert w dziedzinie striptizu.

W środę, 10 marca, obchodzony był kolejny Dzień Mężczyzn. A może w rewanżu za otrzymane dwa dni wcześniej życzenia i kwiaty panie w tym dniu spełnią skryte męskie pragnienia? Oto niektóre z rad Amandy Lear ku pożytkowi naszych Czytelniczek:
• Nigdy, przenigdy nie zdejmuj najpierw butów. Zawodowe striptizerki ściągają wprawdzie najpierw pończochy, ale natychmiast zakładają znów buty. Nogi w długich butach wyglądają podniecająco.
• Jak najdłużej nie pozbywaj się drobnych ozdób. Kiedy jesteś już prawie naga, zachowaj na sobie coś, co z reguły zakłada się tylko do wyjścia – apaszkę, naszyjnik albo kapelusz w stylu Grety Garbo. To jest naprawdę bardzo, bardzo „sexy”.
• Najlepsze jest oświetlenie lekko przyćmione, czerwone lub różowe, wywołujące na skórze połyskliwe refleksy. Najlepiej ustaw lampę tak, by światło padało wprost na ciebie.
• Żadnych rajstop. Są „antysexy”; mężczyźni ich po prostu nie znoszą. Zdejmij je w łazience przed „występem” i załóż czarne pończochy lub same podwiązki.
• Świetny efekt daje wyzywający makijaż. Nagie ciało i mocno umalowana twarz to doskonałe zestawienie.
• Rozpuść włosy – pięknie upięta fryzura nie robi na mężczyźnie żadnego wrażenia.
• To, co masz najlepszego, zachowaj na ostatek. Jeśli masz piękne piersi, zdejmij biustonosz na końcu. Jeśli nie – pozbądź się go jak najszybciej i czaruj mężczyznę udami, pośladkami itd. Jeśli uważasz, że nie dysponujesz żadnym atutem, przyćmij światło do minimum.
I ostatnia rada Amandy Lear: Nie chichocz w czasie „występu”!
(z pisma „NOVA” –)


erg   
W dziale dostępne są również artykuły:

 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »