tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Dwudniowy rajd samochodowy

 

Automobilklub Tomaszowski organizuje VIII rundę Pucharu Polski Automobilklubów i Klubów – VI Rajd Tomaszowski – „Gumax Premio Opoczno Rally 2010”. Impreza zostanie przeprowadzona w najbliższy weekend, 11–12 września. Współorganizatorami są Urząd Miejski, Urząd Gminy i Miasta w Drzewicy oraz Urząd Gminy w Sławnie. Patronat sprawuje burmistrz Opoczna.
W sobotę, 11 września odbędzie się prolog w formie wyścigu równoległego – bezpośrednia konfrontacja dwóch samochodów na specjalnie wytyczonym i zabezpieczonym torze zorganizowanym w centrum Opoczna. Miejscem prologu będzie ul. Biernackiego.
Na niedzielę, zaplanowano 15 odcinków specjalnych na nawierzchni asfaltowej i kostce betonowej. Dziesięć z nich to typowe oesy usytuowane na drogach publicznych, pięć to duże place z minimalną ilością pachołków. Odcinki wytyczono w Opocznie, Różannie, Krzczonowie i Ludwinowie.
Organizatorzy zapraszają wszystkich sympatyków sportu samochodowego z naszego powiatu do oglądania zmagań kierowców.
Automobilklub Tomaszowski informuje, że ze względu na organizację rajdu w sobotę, 11 września w godzinach 16.00–21.00 ulica Biernackiego będzie zamknięta dla ruchu pojazdów. Za utrudnienia przepraszamy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (687) z dnia 10 Września 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »