tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 

Hugo jest starszym psiakiem o smutnej historii. Został znaleziony przy drodze gdzie leżał w rowie. Był tak słaby, że nie miał sił by samemu wstać. Przez długi czas wiele osób mijało go obojętnie ? nikt nie chciał mu pomóc. W końcu ktoś o wielkim sercu zlitował się nad porzuconym stworzeniem i zabrał zwierzaka do schroniska. I tak Hugo trafił pod naszą opiekę.
Hugo to psi staruszek. Prawdopodobnie nie widzi i nie słyszy. Pozwala się głaskać. Potrzebuje jednak domu, gdzie w spokoju spędzi jesień swojego życia. Jest bardzo smutny. Większość czasu spędza na swoim posłanku. Tymczasowo przebywa w domu zastępczym.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 508 232 798 lub tpz.opoczno@gmai.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com
Apelujemy o dokładne przemyślenie decyzji o adopcji zwierzaka ? zwłaszcza szczeniaka. Dając psu dom, a później oddając go na powrót do schroniska robimy mu ogromną krzywdę.
Uwaga!
Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego. Nie wydajemy psów na łańcuch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (826) z dnia 10 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »