tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Letnie warsztaty

 
Lubisz obserwować świat wokół siebie? Czy chcesz wcielić się w rolę badacza terenowego i spojrzeć z nowej perspektywy na swoje codzienne doświadczenia?

Jeżeli tak, to jesteś doskonałym kandydatem na uczestnika letnich warsztatów organizowanych przez Instytut Socjologii UW. Aby wziąć udział w warsztatach, chętni licealiści, powinni napisać krótki esej od 1200 do 2000 słów związany z tematem przewodnim, który w tym roku brzmi "My, dzieci sieci. Jacy jesteśmy?". W eseju warto zawrzeć odpowiedzi na pytania czym dla nas jest sieć internetowa? Czy zgadzamy się na określenie dzieci z sieci? Jak funkcjonowalibyśmy bez sieci internetowej?
Dla amatorów fotografii wprowadzono dodatkową kategorię konkursową esej wizualny. Można stworzyć opowieść składającą się z serii od 10 do 20 zdjęć. Pamiętać należy, że to nie tylko konkurs fotograficzny, dlatego do fotografii należy dołączyć krótki opis.
Organizator konkursu czeka na eseje napisane przez licealistów. Z nadesłanych prac jury wybierze kilkanaście najciekawszych, a ich autorzy zostaną zaproszeni do udziału w SocjoSzkole w dniach od 24 do 26 czerwca. Prace można wysyłać do 26 maja.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (826) z dnia 10 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »