tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Konkurs z POKL

 
WUP ogłosił konkurs zamknięty w ramach Poddziałania 6.1.1 PO KL "Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy"


W ramach programu nogą być realizowane projekty dotyczące m.in. identyfikacji potrzeb osób pozostających bez zatrudnienia, w tym m.in. poprzez zastosowanie Indywidualnych Planów Działania, diagnozowanie potrzeb szkoleniowych oraz możliwości doskonalenia zawodowego w regionie, organizacji warsztatów oraz szkoleń z zakresu technik aktywnego poszukiwania pracy oraz nabywania kompetencji kluczowych, a także wsparcie psychologiczno?doradcze osób wchodzących i powracających na rynek pracy.
Realizacja programów aktywizacji zawodowej obejmujących jedną lub kilka z następujących form wsparcia: pośrednictwo pracy i poradnictwo zawodowe, staże i praktyki zawodowe, szkolenia prowadzące do podniesienia, uzupełnienia lub zmiany kwalifikacji zawodowych oraz wspieranie wolontariatu jako etapu przygotowującego do zatrudnienia m.in. poprzez zapewnienie wsparcia szkoleniowego.
O dofinansowanie projektu mogą się ubiegać wszystkie podmioty z wyłączeniem osób fizycznych (nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową na podstawie przepisów odrębnych) oraz z wyłączeniem podmiotów określonych w art. 207 ustawy z dn. 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych.
Całkowita wysokość środków przeznaczonych w konkursie na realizację projektów Poddziałania 6.1.1 wynosi 11 milionów złotych. Nabór wniosków o dofinansowanie projektów ma charakter zamknięty i prowadzony będzie do 19 czerwca.
Szczegóły dotyczące konkursu, w tym dokumentacja konkursowa, dostępne są na stronie internetowej WUP w Łodzi.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (826) z dnia 10 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »