tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Zebrali mniej, co cieszy

 
W sobotę, 31 marca wędkarze zrzeszeni w drzewickim kole PZW przeprowadzili doroczną akcję sprzątania brzegów zalewuWorków ze śmieciami było mniej niż w ubiegłym rokuJak co roku, do wiosennych porządków przystąpiła liczna grupa wędkarzy. Teren przy wodzie sprzątało dwadzieścia osób. W ciągu trzech godzin ? od 14.00 do 17.00 ? udało się uporządkować brzegi wokół całego zbiornika.
Pracy nie brakowało, ale akcja zakończyła się pocieszającym wynikiem. ? Zebraliśmy ponad 50 worków śmieci różnego asortymentu. To wyraźnie mniej w porównaniu z ubiegłym rokiem. Wtedy zapełniliśmy 75 worków ? mówi prezes koła, Józef Liwiński. ? Być może efekt przyniosło ustawienie nad wodą śmietników.
Jak zawsze, worki z nieczystościami zobowiązała się odebrać gmina. Śmieci trafiły na wysypisko w poniedziałek, o co zadbała ekipa z PGKiM.
Prezes dodał, że już niebawem ? po świętach wielkanocnych ? wędkarze z Drzewicy wezmą udział w pierwszych tegorocznych zawodach. Spławikowe otwarcie sezonu zaplanowano na niedzielę, 15 kwietnia.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 14 (769) z dnia 6 Kwietnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »