tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Z kijami albo bez?

 
Lokalna Grupa Działania "Nad Drzewiczką" organizuje I Drzewicki Rajd Pieszy "Z kijami albo bez?", który odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 listopada. Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4. Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007?2013

Prezentujemy główne założenia regulaminu

Cele:
promocja PROW na lata 2007?2013 poprzez propagowanie turystyki pieszej jako formy aktywnego wypoczynku * poznawanie obszaru gminy Drzewica.

Trasa:
przebiega przez Drzewicę, Dąbrówkę (obszar leśny), Radzice Małe, las werowski, Strzyżów, Drzewicę. Długość ok. 10 km. Drogi zróżnicowane ? leśne, polne, w małym stopniu asfaltowe.

Program
9.15 ? zbiórka na boisku przy Szkole Podstawowej w Drzewicy
9.30 ? start
11.15?12.30 ? ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursami
15.00 ? meta na terenie OSiR przy ul. Zdrojowej ? posiłek regeneracyjny, podsumowanie rajdu i wręczenie nagród.

Warunki uczestnictwa
W rajdzie mogą startować osoby nie posiadające przeciwwskazań lekarza do udziału w zawodach sportowych * dzieci do 16 lat uczestniczą pod opieką osoby dorosłej lub za pisemną zgodą rodzica bądź opiekuna prawnego * uczestnicy zobowiązani są do stosowania się do poleceń, zakazów i nakazów wydawanych przez przewodnika a także posiadania dokumentu tożsamości * przy przekraczaniu jezdni służby organizatora zabezpieczają przejście, zatrzymując ruch i przeprowadzając całą grupę na drugą stronę * poruszamy się po prawej stronie jezdni, zwartą grupą, dpuszcza się korzystania z drogi w przypadku braku pobocza na zasadach określonych w kodeksie drogowym * tempo marszu nadaje przewodnik i jest ono dostosowane do tempa najsłabszego uczestnika wycieczki * czas i miejsce odpoczynków oraz posiłków wyznacza przewodnik * nie zbaczamy z wyznaczonego szlaku.

Zapisy
Wszyscy chętni mogą zgłosić swój udział osobiście w biurze LGD (ul. Stanisława Staszica 22, 26?340 Drzewica), telefonicznie (48 375 67 24) lub na adres e?mail: lgd@drzewica.pl. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, adres, PESEL (potrzebne do ubezpieczenia).

Świadczenia organizatora: * opieka przewodnika * posiłek regeneracyjny * możliwość zdobycia nagród * samochód techniczny * ubezpieczenie NNW.
Do zobaczenia na rajdzie.
Organizatorzy


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (800) z dnia 9 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »