tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Kolejne konkursy

 

W najbliższych tygodniach Zarząd Województwa Łódzkiego przeprowadzi lub ogłosi kolejne konkursy unijne dla przedsiębiorców.
Nabór wniosków w ramach działania „Rozwój mikro– i małych przedsiębiorstw” rozpocznie się 21 września. Przeprowadzi go łódzkie Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Prowadzący mikro–, małe lub średnie firmy mogą się ubiegać nawet o 50 tys. zł dotacji (60 lub 70% kosztów kwalifikowanych). Z kolei 23 sierpnia ogłoszono konkurs dla działania „E–technologie dla przedsiębiorstw”. W jego ramach można się ubiegać o dotacje do zakupów inwestycyjnych oraz ich wdrożenia w celu świadczenia usług on–line przez MSP przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi ICT (np. e–handel, e–edukacja i szkolenia, tworzenie sieci) oraz do projektów w zakresie przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych, których efektem jest realizacja procesów biznesowych (typu B2B) w formie elektronicznej obejmujących maksymalnie dwa MSP.
Jednocześnie Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi konkurs dla działania „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”. Nabór wniosków rozpoczęty 30 lipca potrwa do 30 września. Kolejny konkurs dla działania „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” zostanie ogłoszony w październiku.
Więcej informacji na temat konkursów dla przedsiębiorstw można uzyskać pod nrumerami tel. 692 470 246 lub 722 395 272.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 35 (686) z dnia 3 Września 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »