tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Huczne otwarcie

 
W sobotę, 9 lutego przy ul. Piotrkowskiej 74 otwarto nowy sklep "POLOmarket"

Mieszkańcy nie mogli doczekać się otwarcia. Kilkanaście minut przed 9.00 przed sklepem było już około 150 osób. Punktualnie o godz. 9.00 otworzono drzwi sklepu i pierwsi klienci mogli rozpocząć swoje zakupy. Niestety ze względów bezpieczeństwa do sklepu nie mogli wejść wszyscy chętni klienci, dlatego najpierw wpuszczono tylko część kupujących.
W dniu otwarcia na klientów czekało wiele atrakcji, m.in. tort na kilkaset porcji oraz szampan dla stu pierwszych pełnoletnich kupujących. Klienci mogli skorzystać także z promowanej sprzedaży wybranych produktów. Tradycyjnie też podczas otwarcia sklepów sieci ?POLOmarket? klienci robiąc zakupy za minimum 20 zł mogli wziąć udział w konkursie ?Oszacuj wartość urny?, w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu AGD, m.in. ekspresy do kawy, tostery, suszarki do włosów, czajniki elektryczne. W sumie nagrodami zostało obdarowanych dwadzieścia pięć osób, które najlepiej oszacowały wartość urny wypełnionej produktami. Ci, którzy zrobili zakupy powyżej 50 zł otrzymywali przy kasie, za darmo okulary przeciwsłoneczne. Po zakupach można było też zjeść grochówkę lub żurek.
Jak nam powiedział Kamil Polatowski specjalista ds. marketingu, sklep w Opocznie jest 392 punktem sieci, a jeszcze w tym roku planowane jest otwarcie czterysetnego sklepu. Od momentu otwarcia sklep objęty jest pięciotygodniową specjalną ochroną. Oznacza to, że będą w nim promocje, by ?rozruszać? sklep i pozyskać klientów. Dodatkowo będzie jeździć też reklama mobilna informująca o promocjach w sklepie. ? Zatrudnienie w sklepie znalazło od 25 do około 30 osób. To jest taka stała ekipa, pracująca na trzy zmiany? mówił Kamil Polatowski.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (814) z dnia 15 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »