tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Dzień oczami dziecka

 
W sobotę, 5 czerwca stowarzyszenie „Budzimy nadzieje” zorganizowało w Spale imprezę plenerową z okazji Dnia Dziecka. Projekt był współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego oraz Urzędu Gminy i MiastaRodzinny konkurs plastyczny


W imprezie wzięło udział trzydzieścioro dzieci wraz ze swoimi mamami. Po dotarciu na miejsce i rozpoczęciu spotkania wszyscy przystąpili do konkursów. Widać było, że dzieci i rodzice angażują się w nie całym sercem.
„Nasza rodzinka w ciuchci życia” to konkurs plastyczny, który pozwolił na powstanie wielu pięknych prac. W zabawie „Zaśpiewajmy razem” rodzinne duety wykonywały znane przeboje, natomiast ostatni konkurs – wyścig w workach – przyniósł radosną rywalizację pokoleń. Po tych emocjach wszystkie dzieciaki zostały obdarowane atrakcyjnymi nagrodami.
Później też było ciekawie. Organizatorzy przygotowali szereg zabaw na łonie natury, m.in. puszczanie latawców a także łódeczek na wodzie. Następnie wszyscy udali się na smaczny obiad oraz lody.
Kolejne punkty programu miały charakter turystyczny. Zadowoleni i syci drzewiczanie pojechali do Konewki, aby w towarzystwie przewodnika zobaczyć poniemieckie bunkry. Po powrocie do Spały zwiedzili jeszcze miejscowy kościółek i okolice. Na zakończenie mogli popróbować pyszności z grilla.
Przed wieczorem zadowoleni, szczęśliwi i pełni wrażeń wrócili do domu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (675) z dnia 18 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »