tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Sprawozdawcze u kajakarzy

 
LKK Drzewica będzie organizacją pożytku publicznego?

W sobotę, 12 czerwca zorganizowano walne zebranie sprawozdawcze członków Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica. Spotkanie odbyło się w drugim terminie z udziałem piętnastu członków klubu.
Najważniejszy punkt obrad dotyczył sprawozdania finansowego LKK za 2009 rok. Po zaprezentowaniu bilansu przez główną księgową Monikę Czerwonkę i dłuższej dyskusji podjęto uchwałę w sprawie przyjęcia sprawozdania. „Za” głosowało czternaście osób, jedna wstrzymała się od głosu.
Delegaci przyjęli również dwie inne uchwały. Dali zielone światło zarządowi, by ten podjął działania zmierzające do ustanowienia LKK organizacją pożytku publicznego. Gdyby ten cel został zrealizowany, z pewnością duża część podatników z Drzewicy i okolic oddałaby 1% swojego podatku na rzecz klubu. Najpierw trzeba jednak spełnić szereg wymogów formalnych, dlatego niezbędna jest pomoc prawna.
Dzięki kolejnej uchwale, zmieniającej treść jednego z punktów statutu stowarzyszenia, LKK będzie mógł świadczyć usługi transportu osobowego. Jest to ważne w kontekście ewentualnego zakupu klubowego busa.
W dalszej części zebrania prezes Krzysztof Supowicz poinformował zebranych o efektach ostatnich działań zarządu oraz planach na najbliższe miesiące. W dyskusji dużo czasu poświęcono m.in. sprawie dofinansowania przez klub zakupu kajaków dla zawodników oraz współpracy na linii LKK – sędziowie kajakarstwa.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (675) z dnia 18 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »