tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Czekamy na wyniki

 
Strzelectwo sportoweMłodzież z sekcji strzelectwa sportowego przy ZSP


W piątek, 11 czerwca sekcja strzelectwa sportowego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych wzięła udział w dziesiątym cyklu zawodów strzeleckich w Pabianicach. Był to ostatni start w tegorocznym sezonie.
Rywalizacja obejmuje dwie dyscypliny – karabin pneumatyczny i pistolet pneumatyczny z odległości 10 metrów. Klasyfikacja obejmuje wyniki indywidualne oraz zespołowe.
Po dziewięciu z dziecięciu startów ZSP zajmuje drugie miejsce w gronie sześciu szkół województwa łódzkiego biorących udział w rywalizacji. Strzelców z Drzewicy (4154 pkt) wyprzedzali dotąd jedynie uczniowie I LO z Pabianic (4411 punktów).
Także w klasyfikacji indywidualnej nasi licealiści plasują się w czołówce. W rywalizacji karabinowej Tomasz Kwiecień zdobył dotąd 371 pkt i traci do lidera tylko 12 pkt. Adam Pyzik zajmuje 5. miejsce, Michał Grodziecki 6., Krzysztof Brola 9., a Paulina Warczyńska 19.
Na wysokich lokatach sklasyfikowano dziewczęta z Drzewicy w strzelaniach pistoletowych. Na 6. miejscu uplasowała się Patrycja Zdun, 7. miejsce zajęła Kinga Snochowska, 8. Marta Cieślik, 17. Joanna Bogusz.
– Jesteśmy dobrej myśli i z niecierpliwością oczekujemy na wyniki ostatniego startu – mówi opiekun sekcji, instruktor Radosław Smolarek. Rezultaty całego cyklu rywalizacji strzeleckiej będą znane za tydzień.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (675) z dnia 18 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »