tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Ta urocza sunia od kilku miesięcy błąka się po opoczyńskich ulicach. Najczęściej przebywa na terenie jednej z miejscowych firm, ale niestety, nie ma tam zapewnionego bezpieczeństwa. Sunia jest młoda ? nie ma jeszcze roku. Wzrostem sięga do ok. połowy łydki i raczej nie będzie większa. Ma bardzo ciekawy, czekoladowy kolor sierści. W stosunku do ludzi jest łagodna, choć czasami bywa trochę nieśmiała. Nie wiemy jakie były jej dotychczasowe doświadczenia, ale mamy nadzieję, że pod opieką odpowiedzialnych ludzi rozkwitnie i stanie się szczęśliwym i radosnym zwierzakiem.
Pamiętajmy, że dni, a zwłaszcza wieczory są coraz zimniejsze. Niedługo spadnie śnieg. Pomóżmy bezdomnym zwierzętom znaleźć nowe domy.
W przypadku adopcji suczki istnieje możliwość bezpłatnej sterylizacji.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 504 596 103 lub tpz.opoczno@gmail.com.Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com
Apelujemy o dokładne przemyślenie dyzji o adopcji zwierzaka ? zwłaszcza szczeniaka. Dając psu dom, a później oddając go na powrót do schroniska robimy mu ogromną krzywdę.

Uwaga!
Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego. Nie wydajemy psów na łańcuch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (849) z dnia 18 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »