tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Wspierają zatrudnienie

 

W związku z realizacją projektu współpracy ponadnarodowej „Elastyczne rozwiązania na rynku pracy”, Wojewódzki Urząd Pracy poszukuje pracodawców zainteresowanych przyjęciem na 6–miesięczny staż osób pozostających bez zatrudnienia.
Staż, w tym wynagrodzenie stażysty oraz koszty jego przeszkolenia pod potrzeby danego stanowiska pracy będą w całości sfinansowane ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Staże mogą być organizowane nie tylko w przedsiębiorstwach, ale również w organizacjach pozarządowych lub jednostkach samorządu terytorialnego. Jedyny warunek to zorganizowanie tzw. elastycznego stanowiska dla stażysty, np. w oparciu o zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy w ramach skróconego dziennego wymiaru pracy lub skróconego tygodnia pracy czy telepracę.
Aby przybliżyć pracodawcom warunki korzystania z unijnego wsparcia na zatrudnienie, WUP organizuje specjalne spotkania informacyjne, które odbędą się we wszystkich powiatach i może wziąć w nich udział każda firma lub instytucja zainteresowana zorganizowaniem u siebie stażu. W Opocznie takie spotkanie zaplanowano na czwartek, 7 kwietnia. Odbędzie się ono w Starostwie Powiatowym w godz. od 10.30 do 14.00.
Szczegółowych informacji udziela WUP.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (715) z dnia 25 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »