tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Walentynkowy konkurs

 

W piątek, 12 lutego w Zespole Szkół Samorządowych nr 1 odbył się I Międzyszkolny Walentynkowy Konkurs Piosenki Angielskiej „Love is in the Air”. Wzięło w nim udział 16 grup z gimnazjów oraz 6 grup ze szkół średnich: ZSS nr 1, ZSS nr 3 , Gimnazjum w Paradyżu, ZSP w Drzewicy, ZSPryw.
Uczestnicy konkursu, wykonujący utwory poświęcone tematyce walentynkowej w języku angielskim, reprezentowali wysoki poziom zarówno muzyczny, jak i językowy, co przy dużym zaangażowaniu publiczności dodatkowo podgrzało atmosfę i dostarczyło zebranym wiele niezapomnianych chwil i emocji. Wszystkich występujących nagrodzono gromkimi brawami, doceniając ich talent i starania.
Pierwsze miejsce wśród wykonawców ze szkół gimnazjalnych zajęli ex aequo: Patrycja Pacyniak i Mateusz Kiełtyk z gimnazjum w Paradyżu piosenką „October and April” zespołu The Rasmus, Aleksandra Kucharska i Natalia Leśniewska z ZSS nr 3 piosenką „Baby, baba” zespołu Blue Cafe, Aleksandra Pęczek z ZSS nr 1 piosenką „Nothing Compares to You” Shinead O¶connor, natomiast wśród młodzieży ponadgimnazjalnej na pierwszym miejscu uplasowały się, także ex aequo: Paulina Wołynkiewicz z ZSP z Drzewicy piosenką „Unbreak My Heart” Toni Braxton, Róża Wrzosek z zespołem Sweet Candies piosenką „There¶s Nothing Else” Lady Gaga.
Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali nagrody ufundowane przez Polanglo - przedstawiciela wydawnictwa Oxford University Press oraz firmę Standard z Opoczna. Organizatorzy - Małgorzata Stępień i Monika Rogulska serdecznie dziękują sponsorom oraz uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (658) z dnia 19 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »