tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Ferie z TICO

 

Ferie to dla jednych czas odpoczynku i błogiego lenistwa, dla drugich okres aktywnego spędzania wolnego czasu.
Pod takim właśnie hasłem prowadzone są zajęcia w Studiu Tańca TICO. Codziennie od początku ferii do Zespołu Szkół Prywatnych, w którym swoją siedzibę ma taneczna szkoła prowadzona przez Barbarę i Zdzisława Miękusów przychodzą wszystkie grupy wiekowe.
Treningi i zajęcia taneczne odbywają się dwa razy dziennie, a dodatkowo oprócz nauki tańca i techniki tanecznej zorganizowano zajęcia ogólnorozwojowe, w tym aerobik oraz stretching.
Do prowadzenia zajęć poproszono znanych i cenionych trenerów sportowych i nauczycieli tańca. We wtorek, 16 lutego, zajęcia z dziećmi i młodzieżą ze Studia Tańca TICO poprowadził Paweł Sobieszek z Lublina, zawodowy tancerz, mistrz Polski w show-dance w stylu standardowym, tegoroczny półfinalista mistrzostw Europy par zawodowych. Zajęcia ze szkoleniowcem spodobały się tancerzom do tego stopnia, że ostatni tancerze wychodzili z sali treningowej już po godzinie 21. Pomimo zmęczenia, jak widać na załączonej fotografii, humory dopisywały zarówno dzieciom jak i prowadzącemu zajęcia.
W rozmowie Paweł Sobieszek podkreślił, że jest pod wielkim wrażeniem najmłodszych tancerzy TICO w wieku 7-10 lat. Jego zdaniem zaangażowanie dzieci, a także wrodzone umiejętności przy systematycznej pracy powinny niedługo przynieść bardzo dobre efekty.
Wszystkie zajęcia TICO w czasie ferii odbywają się w ramach opłat miesięcznych ponoszonych przez członków klubów. Jednymi dodatkowymi kosztami ponoszonymi przez rodziców są opłaty za zajęcia dodatkowe z zaproszonymi szkoleniowcami.


bem   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (658) z dnia 19 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »