tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Konkurs 3xM… rozstrzygnięty

 

Jury drugiej edycji konkursu fotograficznego „3xM… Młodość, miłość, marzenia…” w składzie: Edward Zagdański - fotografik, instruktor pracowni fotograficznej, Grzegorz Wijata - fotografik, Lidia Stanek - instruktor plastyk, Aleksandra Mlonka - instruktor w MDK, Jan Siempiński - TLO spośród 258 prac nadesłanych przez 29 autorów, postanowiło przyznać: pierwszą nagrodę Karolinie Kupis z Gimnazjum w Żarnowie za wszystkie nadesłane prace konkursowe, drugą nagrodę Tomaszowi Woźniakowi z ZSS nr 1 za prace zatytułowane „Młodzieńcze marzenia”, trzecią nagrodę Oli Michałowicz ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego za pracę zatytułowaną „…a ja kocham babcię”. Nagrodę specjalną TLO otrzymał Wojciech Badura za pracę „Młodzieńcze marzenia”.
Ponadto jury przyznało sześć równorzędnych wyróżnień, które otrzymali: Anna Wijata z ZSP nr 1 za pracę „Poprawka młodości”, Julia Staszewska z ZSPryw. za pracę „Potrójny skok”, Patrycja Dubis z ZSS nr 1 za pracę „Magiczne skrzypce”, Martyna Wychowałek z Gimnazjum w Żarnowie za dwa zdjęcia „Patent na nudę”, Paulina Moruś z Gimnazjum ZSS nr 3 za zdjęcie zatytułowane „Miłość…”, Piotr Jesionek z ZSP nr 1 za zdjęcia „Radość i młodość”.
Jury, gratulując wyróżnionym stwierdziło, że duża ilość prac nie spełniała odpowiednich wymogów tematycznych, jakie zostały postawione przez organizatorów konkursu.
Na zdjęciach prace Karoliny Kupis.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (658) z dnia 19 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »