tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Oświetlone przystanki

 
Przystanki autobusowe w Zakościelu wreszcie widoczne nocąBudowa nowego oświetlenia była koniecznościąPodczas modernizacji drogi wojewódzkiej nr 728 zmieniono lokalizację przystanków autobusowych w Zakościelu. Nowe zatoki przystankowe powstały w miejscach, które nie były oświetlone. Stanowiło to poważny problem dla mieszkańców i duże zagrożenie dla wszystkich użytkowników drogi.

Na szczęście sytuacja uległa poprawie za sprawą gminy, która sfinansowała budowę oświetlenia. Wokół przystanków i przy chodnikach w ich pobliżu wkopano osiem słupów i zainstalowano siedem opraw oświetleniowych. Zadanie o wartości około 24 tys. zł wykonał ?Kemp?El? Marka Stachniaka z Drzewicy.
Ta sama firma niebawem znowu pojawi się przy drodze wojewódzkiej. Tym razem w Żardkach, gdzie przystanki również mają nową lokalizację i są niewidoczne nocą. Jak nas poinformowano w UGiM, zadanie zostało już zlecone do realizacji. Oświetlenie będzie gotowe w ciągu kilku tygodni, a koszty inwestycji nie powinny przekroczyć tych z Zakościela.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 38 (741) z dnia 23 Września 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »