tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Korona dla toru

 
Internauci wybrali aktywne perły województwa łódzkiego. W gronie laureatów znalazł się tor kajakarstwa górskiego w DrzewicyBudowa nowego oświetlenia była koniecznościąZakończyła się czwarta edycja plebiscytu ?Perły w koronie województwa łódzkiego? organizowanego przez portal naszemiasto.pl wspólnie z Regionalną Organizacją Turystyczną Województwa Łódzkiego i Polską Organizacją Turystyczną. Przebiegała pod hasłem ?Żyj aktywnie?. Internauci wybierali perełki w kategorii turystyki aktywnej.
Konkursowa kapituła zgłosiła ponad trzydzieści regionalnych atrakcji, w tym tor kajakowy w Drzewicy ? jedyny taki obiekt w nizinnej Polsce, należący do najnowocześniejszych w Europie. Internauci mogli głosować przez całe wakacje na stronie internetowej http://lodz.naszemiasto.pl. Tytuł ?Pereł w koronie? czekał na dziesięć obiektów.
Oficjalne wyniki poznaliśmy kilka dni temu. Miło nam poinformować, że Drzewica znalazała się w gronie laureatów. Użytkowany przez Ludowy Klub Kajakowy tor zdobył 335 głosów i zajął dziesiąte miejsce. Największe poparcie głosujących zyskały: centrum japońskich sportów i sztuk walki ?Dojo ? Stara Wieś? ? 4792 głosy, kompleks termalno?basenowy w Uniejowie ? 4554 głosy oraz ?Malutkie Resort? czyli gokarty, quady, jazda konna, tenis w gminie Dobryszyce ? 2864 głosy.
Certyfikaty ?Pereł w Koronie 2011? zostaną wręczone 1 października w Wieluniu podczas regionalnych obchodów Światowego Dnia Turystyki. Gospodarzem uroczystości będzie Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego, patron plebiscytu.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 38 (741) z dnia 23 Września 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »