tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Awanse w komendzie

 
W czwartek, 26 lipca, na placu przed KPP w Opocznie, odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. W jej trakcie komendant powiatowy wręczył funkcjonariuszom awanse na wyższe stopnie

Po hucznych, wojewódzkich obchodach Święta Policji, które odbyły się 17 lipca, przyszła pora na skromną uroczystość w komendzie. Tym razem nie było jednak gości ani żadnych imprez towarzyszących. W czwartek dowódcy opoczyńskiej policji spotkali się tylko ze swoimi podwładnymi.
Zbiórkę rozpoczął podinsp. Bartłomiej Karch, meldując komendantowi gotowość do rozpoczęcia uroczystości. Następnie głos zabrał komendant powiatowy, insp. Janusz Myga, który życzył funkcjonariuszom satysfakcji z wykonywanej pracy oraz poczucia odpowiedzialności za realizowaną misję. Jednocześnie wyraził nadzieję, że przyszłoroczne obchody odbędą się już w nowej siedzibie komendy.
Kilkoro funkcjonariuszy z opoczyńskiej jednostki otrzymało awanse na wyższe stopnie podczas obchodów wojewódzkich, o czym już informowaliśmy. Większość policjantów nie mogła w nich jednak uczestniczyć z powodu obowiązków zawodowych. Nominacje na kolejne stopnie policyjne odebrali oni w trakcie czwartkowej zbiórki, w obecności kadry kierowniczej oraz pracowników cywilnych. Po odczytaniu przez podinsp. Wojciecha Dworaka rozkazów personalnych komendant wręczył funkcjonariuszom zaświadczenia, gratulując im jednocześnie awansu.
I tak. Starszymi aspirantami policji zostali mianowani aspiranci: Renata Zajęcka, Sylwester Chmielewski i Dariusz Białek. Aspirantami policji mianowano młodszych aspirantów: Tomasza Kalużnego i Wiesława Stępnia. Młodszymi aspirantami policji zostali sierżanci sztabowi: Mirosław Antos i Witold Jarzyński. Sierżantami sztabowymi policji mianowani zostali starsi sierżanci: Marian Andrychiewicz, Tomasz Wijata, Łukasz Markiewicz, Piotr Paduch, Paweł Baran i Łukasz Krawczyk. Starszymi sierżantami policji zostali sierżanci: Sławomir Kochanowski, Michał Szczepanik i Przemysław Ogłoziński. Awans na sierżanta policji odebrał st. post. Zbigniew Rokita. Na starszych posterunkowych policji awansowali postosterunkowi: Edyta Kwak, Joanna Bartyzel, Andrzej Janik, Marcin Podlewski, Łukasz Wijata i Adam Cichawa.Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (838) z dnia 2 Sierpnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »