tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Uroczyste otwarcie ARiMR

 
W poniedziałek, 29 lipca otwarto nową siedzibę Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, mieszczącą się przy ul. Piotrkowskiej 49. Zmiana lokalizacji została przeprowadzona z myślą o rolnikach ? dogodnego dla nich położenia oraz poprawie ich obsługi w biurze

W otwarciu nowej siedziby biura uczestniczyli przedstawiciele parlamentu, władz wojewódzkich, gminnych i powiatowych, kierownictwa ARiMR. Po przecięciu wstęgi zebrani przeszli do nowych pomieszczeń ARiMR.
W nowoczesnym i znakomicie przystosowanym do stawianych obecnie wymogów budynku, gości powitał dyrektor Łódzkiego Oddziału Regionalnego, Włodzimierz Wojtaszek. Podkreślił, że w nowej siedzibie będzie można w sposób właściwy i godny obsłużyć corocznie ponad siedem tysięcy interesantów wnioskującycho dopłaty. Rolnicy składają także wnioski ONW, wnioski rolnośrodowiskowe, zalesieniowe i z tego tytułu wydawanych jest kilkanaście tysięcy decyzji administracyjnych. Zmiana siedziby spowoduje, że rolnicy będą obsługiwani w sposób właściwy i szybki. Korzystając z okazji podziękował, Mariannie Rożej za lata dobrej współpracy. Poza tym słowa uznania skierował także w stronę właściciela budynku, Krzysztofa Rzeźnika. Dzięki współpracy udało się podpisać umowę i biuro powiatowe może funkcjonować nowym obiekcie.
Głos zabrał także prezes ARiMR, Andrzej Gross. Pogratulował obiektu, w którym pracownicy mogą spokojnie wykonywać swoje obowiązki. Życzył, by funkcjonowanie agencji i korzystanie z pomocy unijnej było jak najsprawniejsze i owocne. W podobnym tonie wypowiadali się pozostali uczestnicy uroczystego otwarcia.
Goście w swoich wystąpieniach gratulowali decyzji o zmianie siedziby. Ich zdaniem już po samym budynku widać, ze firma która się w nim mieści musi być solidna. Wyrażano zadowolenie z faktu otwarcia nowej siedziby i nowych możliwości wynikających z lepszej lokalizacji biura, która winna przełożyć się na jeszcze lepszą współpracę między pracownikami Agencji, a rolnikami. Głos zabierali także lokalni samorządowcy, którzy również przekazali wyrazy zadowolenia z faktu, iż na ich terenie placówka Agencji działa prężnie, będąc bardzo pozytywnie odbieraną przez rolników.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (838) z dnia 2 Sierpnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »