tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zlikwidowana dziupla

 
Wspólna akcja opoczyńskich i jaworzyńskich policjantów doprowadziła do odnalezienia dziupli samochodowej na terenie naszego powiatu. Odzyskane ciężarówki przekazano ich właścicielom

Złodzieje ciężarowego mercedesa typu beczkowóz, skradzionego 16 lutego w Jaworznie, przeoczyli najwidoczniej, że pojazd jest wyposażony w moduł GPS. Urządzenie pozwoliło policjantom z KPP w Jaworznie ustalić miejsce przechowywania skradzionego samochodu. Taką informację 17 lutego przekazano opoczyńskiej policji, która podjęła dalsze działania.
Na wskazany teren udali się funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego. Po przeszukaniu terenów leśnych, dróg i nieużytków rolnych policjanci wytypowali dwie posesje, na których mógł się znajdować skradziony mercedes. Ustalono, że pojazd znajduje się na terenie jednej z posesji w Idzikowicach.
O swoich ustaleniach opoczyńscy policjanci powiadomili kolegów z policji w Jaworznie i zabezpieczyli teren do ich przyjazdu, aby nikt nie mógł opuścić posesji. Następnie przeszukano pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze. Ciężarówkę, a także ciągnik siodłowy, skradzione pod koniec września ubiegłego roku w Olkuszu, odnaleziono w stodole. Właściciela nieruchomości zatrzymano do wyjaśnienia. Odzyskane pojazdy przekazano ich właścicielom.
Jak ustaliliśmy, właściciel posesji w Idzikowicach, na której znaleziono skradzione ciężarówki, został tymczasowo aresztowany. Sprawę prowadzi KPP w Jaworznie.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (659) z dnia 26 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »