tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary
17 lutego w Wąglanach (gm. Białaczów), prawdopodobnie w wyniku przegrzania izolacji na przewodach elektrycznych doszło do pożaru w kotłowni budynku mieszkalnego. W akcji gaśniczej udział brały jeden zastęp PSP i dwa OSP.
18 lutego w Opocznie wybuchł pożar stropu kamienicy na ul. Sobieskiego. Z ogniem walczyły dwa zastępy PSP.
19 lutego w Żarnowie na ul. Wesołej doszło do pożaru sadzy w kominie. Miejsce zdarzenia zabezpieczał jeden zastęp OSP.
20 lutego: * w Małych Końskich (gmina Mniszków) powstał pożar w tartacznej hali produkcyjnej. Z ogniem walczył jeden zastęp PSP i trzy zastępy OSP * w Opocznie na ul. Kuligowskiej, prawdopodobnie wyniku zwarcia instalacji elektrycznej, doszło do pożaru samochodu osobowego. Do akcji gaśniczej skierowany został jeden zastęp PSP.

Miejscowe zagrożenia
15 lutego: * w Solcu (gm. Paradyż) jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki * w Opocznie na ul. Robotniczej doszło do zadymienia pomieszczenia mieszkalnego. Jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce zdarzenia.
19 lutego: * w Opocznie na ul. Drzymały, prawdopodobnie w wyniku przegrzania izolacji na przewodach elektrycznych, doszło do iskrzenia instalacji w budynku mieszkalnym. Miejsce zdarzenia zabezpieczał jeden zastęp PSP * w Wygnanowie (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP usuwał zanieczyszczoną wodę ze studni.
20 lutego w Opocznie na ulicy Wapiennej, w wyniku zalegania dużej ilości śniegu na dachu, doszło do jego zawalenia Jeden zastęp PSP przeszukał pomieszczenia zawalonego budynku oraz zabezpieczał wykonania niezbędnych prac rozbiórkowych.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (659) z dnia 26 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »