tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Zgrupowanie pod Tatrami

 
LKS Białaczów na obozie szkoleniowym w ZakopanemLKS Białaczów rozgrywał też sparingi


Od 7 do 11 sierpnia seniorzy LKS–u Białaczów przebywali na obozie sportowym w Zakopanem. W zgrupowaniu pod Tatrami uczestniczyło dwudziestu piłkarzy.
Program obozu opracowany i realizowany przez trenera drużyny Marcina Niemca obejmował zajęcia w zakresie doskonalenia elementów techniczno–taktycznych. Treningi odbywały się na głównej płycie stadionu Centralnego Ośrodka Sportu i Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.
Istotnym elementem szkoleniowym, który umożliwił sprawdzenie skuteczności założeń taktycznych oraz obserwację indywidualnych możliwości zawodników, była bezpośrednia rywalizacja drużyn podczas sparingów. Dzięki meczom z lokalnymi rywalami: KS–em Zakopane (klasa A) i KS–em Wieczysta Kraków (klasa okręgowa) białaczowianie mieli możliwość porównania i oceny szans drużyny w obecnym sezonie piłkarskim.
Uzupełniającym elementem programu szkoleniowego był trening wytrzymałościowy na szlakach górskich oraz odnowa biologiczna w zakopiańskim Aquaparku. Podczas pobytu nie zabrakło również elementu tradycyjnej formy integracji w pięknych plenerach górskich przy wspólnym ognisku.
Wyjazd został sfinansowany dzięki środkom pozyskanym z Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i był jednym z elementów projektu „Gra do jednej bramki – budowanie lokalnego partnerstwa na rzecz rozwoju kultury fizycznej i sportu w gminie Białaczów”.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 33 (684) z dnia 20 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »