tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Kolarki na torze

 
Ogólnopolska Olimpiada MłodzieżyMarysia Ziółkowska i Paulina Rybińska


Przez trzy dni na torze kolarskim w Kaliszu rozgrywane były zawody finałowe Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie torowym. Po udanych kwalifikacjach w zawodach wystartowały dwie juniorki młodsze z LKK LUKS Sławno – Maria Ziółkowska i Paulina Rybińska. Już samo zakwalifikowanie się do olimpijskiego finału było dużym osiągnięciem naszych kolarek.
W Kaliszu bardzo dobrze zaprezentowała się Maria Ziółkowska, która w wyścigu punktowym otarła się o olimpijski medal. Ostatecznie została sklasyfikowana na czwartym miejscu. Paulina zakończyła wyścig na miejscu szesnastym.
W wyścigu na dystansie 2 kilometrów Marysia była ósma a Paulina piętnasta. W sprinterskim wyścigu na dystansie 200 metrów ze startu lotnego Marysia zajęła miejsce dziesiąte a Paulina szesnaste. W keirinie kolarki zajęły miejsca dziewiąte – Marysia i trzynaste – Paulina.
W tym tygodniu najmłodsi kolarze LKK LUKS przygotowywali się na torze kolarskim w Łodzi do startu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w tej odmianie kolarstwa. Impreza zostanie rozegrana właśnie w Łodzi 20 sierpnia.
W sobotę kolarze wszystkich kategorii wiekowych wystartują w ogólnopolskim wyścigu szosowym im. Wincentego Witosa w Piotrkowie Trybunalskim.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 33 (684) z dnia 20 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »