tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zdobądź nowe umiejętności z europejską grupą doradczą

 
Czas na aktywność - Wsparcie dla kobiet 45+

Europejska Grupa Doradcza zaprasza bezrobotne kobiety po 45 roku życia z województwa łódzkiego do udziału w projekcie szkoleniowo-doradczym „Czas na aktywność - wsparcie dla kobiet 45+”. Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych 120 kobiet po 45 roku życia, które pozostają bez zatrudnienia i są zameldowane na terenie województwa łódzkiego, a w szczególności w powiatach: tomaszowskim, kutnowskim, zgierskim, opoczyńskim, radomszczańskim oraz w Łodzi.
Każda z uczestniczek projektu weźmie udział w cyklu szkoleniowym, który obejmuje: 2-godzinne wsparcie psychologiczno - doradcze, 48-godzinne warsztaty aktywizująco - motywujące oraz 96-godzinne szkolenia zawodowe. Uczestniczka wybiera temat szkolenia z następujących: „Skuteczny sprzedawca z elementami negocjacji”, „Pracownik ds. kadr i płac z obsługą programu Płatnik”, „Pracownik administracyjno-biurowy z elementami księgowości”, „Kasjerka-fakturzystka”. Każda z uczestniczek weźmie udział w warsztatach z zakresu aktywnego poszukiwania pracy.
Udział w projekcie daje beneficjentkom liczne korzyści. Uczestniczki objęte projektem „Czas na aktywność - wsparcie dla kobiet 45+” zdobędą lub poszerzą wiedzę oraz umiejętności, które z pewnością podniosą ich kwalifikacje zawodowe. Szkolenia zawodowe stwarzają szansę zdobycia nowego, ciekawego zawodu.
Każda uczestniczka projektu otrzyma stypendium szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, zwrot kosztów opieki nad dziećmi do lat 7 lub osobami zależnymi, certyfikat na zakończenie zajęć potwierdzający udział w szkoleniu oraz zaświadczenie udziału w poradnictwie zawodowym.
Panie zainteresowane udziałem w projekcie powinny przesłać do biura w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 12, lok. 519 formularz zgłoszeniowy, oświadczenie o posiadaniu statutu osoby bezrobotnej, deklarację uczestnictwa w projekcie oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, dostępne na stronie www projektu lub na miejscu w biurze projektu. O przyjęciu do grupy decyduje spełnienie kryteriów rekrutacyjnych.
Pełna prezentacja projektu na stronie www.aktywne45.pl


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (658) z dnia 19 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »