tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Niedziela bez prądu

 
W niedzielę, 7 marca w Opocznie elektrycy prowadzić będą prace eksploatacyjne. W tym czasie, w godzinach od 8.00 do 17.00, znaczna część miasta będzie pozbawiona energii elektrycznej

- Planujemy wykonać modernizację sieci energetycznej. W jej zakresie wymienione zostaną dwa słupy energetyczne w rejonie skrzyżowania ulic Piotrkowskiej i Mickiewicza. Dla zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie prac konieczne będzie wstrzymanie ruchu na ulicy. Dlatego właśnie prace zaplanowano na niedzielę, tego dnia nasilenie ruchu jest najmniejsze - wyjaśnia Andrzej Mendrecki, kierownik Oddziału Energetycznego w Opocznie. Tłumaczy jednocześnie, że wyłączenie potrwa nie dłużej, niż to będzie konieczne, tak aby było możliwie najmniej uciążliwe dla odbiorców.
7 marca bez energii zostaną odbiorcy z ulic 1 Maja (nr 7 i od 13 do 22), Limanowskiego (nr 1, 2, 4 ), Mickiewicza (1, 3, 5, 7, 9, 11), Przedszkolnej, Marii Konopnickiej (blok nr 1 i sklep spożywczy nr 4), Piotrkowskiej (nr 1F, 2-23, 25) i Spacerowej (1-10). I o ile wyłączenia w niedzielę nie utrudnią pracy instytucjom i sklepom, które tego dnia są nieczynne, odbiorcy indywidualni w tym rejonie muszą przygotować się na niedzielę bez prądu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (658) z dnia 19 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »