tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Miszka do schroniska trafiła niedawno. Jest młodą, dorosłą suczką w typie husky. Ma piękne wilczaste umaszczenie. Wielkością sięga do kolana i większa nie urośnie. Do schroniska trafiła z ulic Opoczna. Jest szczenna. Misza jest towarzyska i przyjaźnie odnosi się do ludzi i innych psów. Jest też mądra i szybko się uczy. Potrzebuje odpowiedzialnego opiekuna, który ją pokocha na całe życie. Idealnie będzie czuła na podwórku. Sprawdzi się jako towarzysz zabaw i przyjaciel dla starszych dzieci.
Misza przed adopcją zostanie wysterylizowana i zaszczepiona.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 600 609 978 lub tpz.opoczno@gmai.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com

* * *
Tobi zanim trafił do schroniska przez długi okres błąkał się po opoczyńskich ulicach. Byli ludzie, który go dokarmiali, a on odwdzięczał im się swoją wiernością. W podziękowaniu za opiekę zaczął również bronić swoich żywicieli głośno szczekając, co spowodowało, że naraził się mieszkańcom miasta. Nie lubił także rowerów i samochodów, za którymi ganiał głośno ujadając. To wszystko sprawiło, że znalazł się za kratami. Tymczasem Tobi jest wesołym i przyjacielskim psiakiem. Uwielbia pieszczoty, w szczególności lubi być drapany po brzuchu. Dobrze radzi sobie na smyczy.
Tobi jest dorosłym psiakiem. Wzrostem nie sięga nawet do połowy łydki i większy z pewnością nie urośnie. Cechą charakterystyczną jest brak ogonka. Pies jest zaszczepiony. Idelny do towarzystwa i obrony.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 600 609 978 lub tpz.opoczno@gmail.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com.
Apelujemy o dokładne przemyślenie decyzji o adopcji zwierzaka ? zwłaszcza szczeniaka. Dając psu dom, a później oddając go na powrót do schroniska robimy mu ogromną krzywdę.
Uwaga. Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego. Nie wydajemy psów na łańcuch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 17 (824) z dnia 26 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »