tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Taneczne sukcesy

 


Jakub Wołek i Izabela Kmiecik oraz Kacper Budzyński i Julia Kaluźna z opoczyńskiego Centrum Tańca i Ruchu stanęli na najwyższym stopniu podium podczas zawodów rozgrywanych w miniony weekend.
W sobotę, 20 kwietnia tancerze rywalizowali na turnieju tańca w Blachowni. Opoczno reprezentowali Jakub Wołek i Izabela Kmiecik, którzy wytańczyli pierwsze miejsce w grupie dziewięciu duetów, w kategorii 10?, 11?latków, pozostawiając w pokonanym polu duety m.in. z Częstochowy, Radomska, Będzina i Rędzin.
Jakub i Izabela powtórzyli swój wyczyn następnego dnia, pewnie wygrywając swoją kategorię wiekową na Ogólnopolskim Dziecięcym Turnieju Tańca Cza-Cza 2013 w Kielcach.
W ślady młodszych tancerzy poszli Kacper Budzyński i Julia Kaluźna, którzy byli bezkonkurencyjni w rywalizacji par 12?, 13?letnich. Miejsce na podium wytańczyli również Igor Jeż i Patrycja Świeboda, którzy zajęli trzecie miejsce w rywalizacji kategorii par 9?12?letnich. W finałach kieleckich zawodów wystartowali też Kacper Mastalerz i Daria Knop, zajmując szóste miejsce w swojej kategorii wiekowej.
W najmłodszej kategorii wiekowej po raz pierwszy na parkiecie zaprezentowali się Jan Bagieński i Julia Strzelecka, otrzymując za swój występ srebrne medale.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 17 (824) z dnia 26 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »