tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Gacek trafił do schroniska niedawno. Wcześniej błąkał się po ulicach Opoczna. Jest młody, malutki i drobniutki. Ma uroczy pyszczek i śmieszne uszy. Kocha wszystkich ludzi, radośnie i ufnie podbiega do każdego. Bardzo lubi dzieci i inne psy. Jest bardzo łagodny. Gdy tylko ktoś do niego podejdzie psiak od razu kładzie się na plecach nadstawia do głaskania. Kiedy ktoś przy nim przykucnie może być pewien, że Gacek wpakuje mu się na kolana i spróbuje zasnąć? Bardzo potrzebuje miłości i kontaktu z człowiekiem. I mimo braku domu pozostaje radosny.
Piesek idealnie nada się nawet do niedużego mieszkania. Nie ma wielkich wymagań ? do szczęścia wystarczy mu pełna miska, ciepły kąt i dużo pieszczot, za którymi przepada. Będzie wspaniałym przyjacielem dla większych dzieci.
Gacek nie umie chodzić na smyczy. Boi się, gdy przypina mu się ją do obroży. Dlatego powinien być w przyszłości wyprowadzany w szelkach.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 600 609 978 (po godz.16.00) lub tpz.opoczno@gmai.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com
Uwaga! Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (811) z dnia 25 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »