tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Wiadukt jeszcze zamknięty

 


Na otwarcie wiaduktu nad CMK w drodze W726 trzeba jeszcze trochę poczekać.
Prace przy budowie wiaduktu nad CMK, pomiędzy Bukowcem Opoczyńskim a Kruszewcem, już dawno się zakończyły. Póki co obiekt nie został jednak oddany do użytku. Kierowcy czekają na ten moment z niecierpliwością. Jego otwarcie będzie oznaczać koniec utrudnień na tej trasie. Obecnie wiadukt trzeba objechać nadrabiając ponad 2 km drogi.
Jak dowiedzieliśmy się w Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Łodzi w najbliższym okresie obiekt zostanie zgłoszony do nadzoru budowlanego, który wyda pozwolenie na jego użytkowanie. Przed dopełnieniem tych formalności nie zostanie dopuszczony do ruchu. Na przejazd nowym mostem trzeba więc jeszcze trochę poczekać.
Przy okazji w ZDW pytaliśmy o skrzyżowanie tej drogi z drogą do Kraśnicy. Czytelnicy zwrócili uwagę na brak odwodnienia tego skrzyżowania. W tym miejscu, w zależności od pogody, tworzy się albo kałuża, albo ślizgawka. Zarząd wyjaśnia, że sprawę zgłoszono już wykonawcy, który ma dokonać niezbędnych poprawek. Zadanie zrealizowano przed czasem, a więc ewentualne poprawki powinny zostać wykonane w wynikających z umowy terminach.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (811) z dnia 25 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »