tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Wymarzone ekopracownie

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił wyniki konkursu na dofinansowanie w formie dotacji zadań z dziedziny edukacja ekologiczna ?Moja wymarzona ekopracownia?. Na liście sześćdziesięciu wyłonionych do dofinansowania wniosków znalazły się także te złożone przez gminy Opoczno i Sławno.
W gminie Opoczno powstaną trzy ekopracownie, dwie przy szkołach w Opocznie, jedna w Ogonowicach. Przy SP nr 1 powstanie pracownia przyrodnicza ?Multi?Eko?, przy Gimnazjum nr 3 zostanie zbudowana pracownia ?Dla siebie dla pokoleń?. Uczniowie SP w Ogonowicach będą mogli się uczyć w pracowni przyrodniczej ?Ekologia?.
Także trzy ekopracownie powstaną w szkołach gminy Sławno. Przy ZSS w Prymusowej Woli powstanie ?Zielona ekopracownia?, w Sławie przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II zostanie utworzona ?Ekolandia?, a pracownia ?Zielony zakątek? powstanie przy publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kamieniu.
WFOŚiGW na realizację wszystkich sześćdziesięciu zdań, wyłonionych do dofinansowania, przeznaczył 1 mln 900 tys. złotych.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 27 (782) z dnia 6 Lipca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »