tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Wakacje w Brzechwie

 
W czwartek, 28 czerwca w Zespole Szkół im. Jana Brzechwy zakończono rok szkolny

W zakończeniu roku udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Był to szczególny dzień zwłaszcza dla absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej i szkoły przysposabiającej do pracy, którzy po kilkuletnim pobycie w szkole zakończyli swoją edukację i wkraczają w dorosłe życie. Pożegnano także uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy powrócą do szkoły we wrześniu.
Mijający rok był wyjątkowy pod każdym względem i pozwoli z nadzieją patrzeć w waszą przyszłość ? mówiła dyrektorka placówki, Katarzyna Sobczyk. Wasza aktywność i zaangażowanie godne są pochwały. Zauważacie problemy otaczającego świata i odpowiadacie na potrzeby społeczne ? dodała. W swoim wystąpieniu dyrektorka podziękowała wszystkim nauczycielom, środowiskom zaangażowanym w pracę na rzecz szkoły, a także sponsorom, którzy wspierają placówkę.
Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego nagrodzono uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, a ich rodzicom wręczono listy gratulacyjne. Najlepszym absolwentem szkoły przysposabiającej do pracy został Krystian Jurek.
W dalszej części spotkania uczniowie pod opieką swoich nauczycielek przygotowali ciekawy program artystyczny. Obejrzeli także przygotowaną dla wszystkich prezentację multimedialną, pełną wspomnień utrwalających różne momenty z życia szkolnego.
Po zakończeniu uroczystości z ciepłymi życzeniami miłych i bezpiecznych wakacji wszyscy rozstali się na dwa wakacyjne miesiące.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 27 (782) z dnia 6 Lipca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »