tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Stuprocentowe absolutorium

 

29 czerwca odbyła się XXI sesja VI kadencji Rady Gminy Sławno. Jednym z głównych punktów było przyjęcie sprawozdania z wykonania budżetu gminy za 2011 r. i udzielenie wójtowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu.
Tadeusz Wojciechowski uzyskał stuprocentowe poparcie Rady Gminy za realizację budżetu w 2011 roku. Budżet był wyjątkowy, nastawiony na realizację najważniejszych inwestycji podnoszących jakość życia mieszkańców m.in. skanalizowanie gminy. W wyniku wieloletnich inwestycji, których całkowita wartość wyniosła około 46 milionów złotych wybudowano dwie oczyszczalnie ścieków w Trojanowie i Zachorzowie Kolonii, 21 miejscowości uzyskało możliwość podłączenia się do kanalizacji oraz zmodernizowano drogi na terenie gminy. Ponadto realizowano szereg projektów miękkich, skierowanych do mieszkańców, poprzez organizację trzech przedszkoli, festynów, szkoleń, dodatkowych zajęć dla dzieci i młodzieży.
Wszystkie zadania realizowane przez gminę były możliwe do wykonania przy udziale pozyskanych środków zewnętrznych, tj. programów unijnych oraz dotacji krajowych. Wydatki budżetu zostały wykonane w kwocie 42.373.743,02 zł. i jest to największe wykonanie jak do tej pory.
Po udzieleniu absolutorium w imieniu radnych gratulacje złożył przewodniczący Rady Gminy Arkadiusz Knap oraz wiceprzewodniczący Stanisław Zdulski. Gratulacje złożyli również pracownicy Urzędu Gminy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 27 (782) z dnia 6 Lipca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »