tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Tylko jedna dobra oferta

 
Zakończyło się postępowanie przetargowe, które celem było wyłonienie inspektorów nadzoru inwestorskiego przy realizacji trzech dużych zadań


W przypadku remontu dwóch zbiorników wody czystej w stacji uzdatniania wody w Drzewicy i zbiornika żelbetowego hydrocentrum pełniącego funkcję oczyszczalni ścieków w Drzewicy złożono dwie oferty. Wygrała firma J.K. Consulting z Opoczna. Koszt usługi wyceniła na 12.300 zł.
Na razie wiadomo, kto będzie nadzorował rozbudowę radiowej sieci telemetrycznej, monitoringu i sterowania wytypowanych przepompowni z terenu gminy wraz z oczyszczalnią ścieków. Chętna była firma z Radomia, jednak nie dostarczyła wymaganych dokumentów i oświadczeń. Tym samym została wykluczona z postępowania. Zgodnie z prawem gmina unieważniła tę część przetargu.
Podobna sytuacja zaistniała w przypadku trzeciego zadania ? instalacji pomp ciepła i kolektorów słonecznych na budynkach użyteczności publicznej. Do przetargu stanęło dwóch oferentów. Jeden ? z Radomia ? nie uzupełnił w określonym terminie dokumentacji, a drugi ? z Woli Załężnej ? określił kwotę ryczałtową dotyczącą nie całego zadania, tylko nadzoru nad remontem instalacji centralnego ogrzewania z montażem pompy ciepła dla budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Radzicach Dużych. W efekcie postępowanie zostało unieważnione.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (771) z dnia 20 Kwietnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »