tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Inauguracja dla Zbigniewa Pluty

 
Otwarcie sezonu wędkarskiego w DrzewicyZwycięzca pierwszych zawodów wędkarskichDrzewickie koło PZW ma za sobą pierwsze tegoroczne zawody wędkarskie. W minioną niedzielę, 15 kwietnia zorganizowało spławikowe otwarcie sezonu.
Mimo deszczowej aury zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem wędkarzy. Zgromadziła dwudziestu dwóch zawodników, którzy rywalizowali z brzegu zbiornika w jednej, trzygodzinnej turze ? od 8.00 do 11.00. Nad sprawnym przebiegiem zawodów oraz przestrzeganiem regulaminu czuwała komisja sędziowska w składzie: Jarosław Czarkowski (sędzia główny), Karol Gąsiorowski i Zbigniew Starus.
Po zakończeniu wędkowania metodą spławikową i zważeniu ryb poznaliśmy wyniki. Najlepszym wędkarzem okazał się Zbigniew Pluta, który złowił bez mała 2 kg ryb ? przede wszystkim płoci. Zajął pierwsze miejsce z dorobkiem 1860 pkt. Drugie miejsce wywalczył Tadeusz Zaraś. Trzecią pozycję zajęli ex aequo Andrzej Szczepanik i Marian Zaraś.
Podczas uroczystego podsumowania czołowi zawodnicy otrzymali z rąk członków komisji sędziowskiej dyplomy oraz talony na zakup sprzętu wędkarskiego, do wykorzystania w sklepie Vita?Plus. Spotkanie zakończyło się tradycyjnym poczęstunkiem w Domu Wędkarza, przebiegającym w miłej, rodzinnej atmosferze.
Następne zawody wędkarskie organizowane przez koło PZW w Drzewicy już za dwa tygodnie. Spinningowe otwarcie sezonu odbędzie się w niedzielę, 6 maja.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (771) z dnia 20 Kwietnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »