tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 LGD jedzie do Kielc

 


Już po raz czwarty odbędą się Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki ?Agrotravel? w Kielcach. Organizatorami tego przedsięwzięcia są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Polska Organizacja Turystyczna, Targi Kielce SA, Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego, a współorganizatorami Polska Federacja Turystyki Wiejskiej ?Gospodarstwa Gościnne? oraz Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa w Kielcach.
Dotychczas targi organizowano w okresie poprzedzającym Wielkanoc. Tegoroczna impreza odbędzie się w najbliższy weekend, 20?22 kwietnia.
Śladem lat ubiegłych, w targach weźmie udział Lokalna Grupa Działania ?Nad Drzewiczką?, reprezentująca region łódzki wraz z kilkoma innymi LGD z terenu województwa. Tym razem naszą LGD będą wspierać lokalni twórcy ludowi z Drzewicy oraz przedstawicielki KGW z Trzebiny, które planują wystawić wyroby rękodzielnicze oraz regionalne produkty kulinarne.
Imprezy towarzyszące targom to m.in. międzynarodowa konferencja ?Perspektywy rozwoju turystyki wiejskiej w Europie?, otwarcie szlaku rowerowego ?Rodzinne trasy rowerowe w Górach Świętokrzyskich? (Górno koło Kielc), warsztaty, spotkania oraz liczne konkursy dla zwiedzających i wystawców.
Program jest bardzo ciekawy, dlatego warto rozważyć pomysł udziału w tym międzynarodowym wydarzeniu, do czego LGD serdecznie zachęca.
Relacja za tydzień.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (771) z dnia 20 Kwietnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »