tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tylko jeden

 
Wnioski o dofinansowanie ze środków unijnych inwestycji w obiektach kultury przeszły ocenę merytoryczną. Wkrótce decyzja zarządu

Z trzech wniosków złożonych przez gminę Opoczno w ramach naboru dla działania „Infrastruktura kultury” Regionalnego Programu Operacyjnego województwa łódzkiego tylko jeden uzyskał pozytywną ocenę merytoryczną. W wyniku oceny odpadł również projekt gminy Drzewica opiewający na 14 mln zł.
Przypomnijmy, że w konkursie projektów dotyczących inwestycji w obiektach kultury z całego województwa wpłynęło 65 wniosków o przyznanie dotacji. Ocenę formalną przeszło pozytywnie 39 z nich. W tej grupie znalazły się cztery projekty z terenu opoczyńskiego: gminy Drzewica zakładający budowę Regionalnego Centrum Kultury oraz trzy projekty gminy Opoczno, których łączna wartość całkowita przekracza 10 mln zł. W grupie 19 projektów, które pozytywnie przeszły ocenę merytoryczną, znalazł się tylko jeden projekt gminy Opoczno. Dotyczy on budowy domu ludowego i świetlicy wiejskiej w Kraśnicy. Inwestycja ma kosztować 3,8 mln zł, z czego 1,5 mln zł może pochodzić z Unii Europejskiej. Projekt znalazł się na 13. miejscu listy.
Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na grudzień.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (695) z dnia 5 Listopada 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »