tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Tanecznym krokiem

 
Od kilku miesięcy budynek Ośrodka Kultury Gminy i Miasta przechodzi remont. Duża część prac jest już zakończona, dlatego udało się zorganizować zajęcia podczas ferii zimowychZakończenie kursu tańca


Ze specjalnej oferty placówki wszyscy chętni mogą korzystać do soboty. Na dzieci i młodzież czekają warsztaty teatralne, plastyczne oraz zajęcia z muzyki i tańca.
Jak zawsze dużym zainteresowaniem cieszą się propozycje taneczne. Na początku ferii - we wtorek, 16 lutego - odbyło się uroczyste zakończenie kursu tańca towarzyskiego prowadzonego w OKGiM oraz w Szkole Podstawowej w Krzczonowie. Dyplomy ukończenia kursu otrzymało bez mała 60 osób.
Ponieważ był to ostatni dzień karnawału, uczestnicy spotkań mieli okazję pochwalić się zdobytymi umiejętnościami na dyskotekach. W godzinach dopołudniowych bawiły się dzieci w Krzczonowie, a wieczorem w Ośrodku Kultury tańczyła młodzież.
W piątek, 26 lutego rozpocznie się kolejny kurs tańca, na który placówka zaprasza wszystkich chętnych - młodzież i dorosłych. Opłata za kurs wynosi 30 zł. Spotkania odbywać się będą przez dziewięć kolejnych piątków o godz. 19.00.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (659) z dnia 26 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »