tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Najlepsi w Polsce

 
Wielkim sukcesem mogą poszczycić się uczestnicy opoczyńskich WTZ, którzy okazali się bezkonkurencyjni podczas VIII Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych "Rozśpiewana jesień 2013". Wydarzenie, poprowadzone przez Macieja Winnika, miało miejsce w piątek, 4 października, w Tomaszowie Mazowieckim

Opocznianie pozostawili w pobitym polu czternaście podmiotów. Przed jury zaprezentowali się w montażu słowno?muzycznym "Kobiety jak te kwiaty", autorstwa instruktora terapii zajęciowej Piotra Fury. Nad występem podopiecznych wraz z nim czuwała instruktorka Dorota Jaskóła.
Komisję urzekł nie tylko scenariusz przedstawienia, a przede wszystkim ogrom pracy, jaką WTZ?etowcy włożyli w przygotowanie występu. Jak poinformowali nas główni bohaterowie widowiska, Anna Witecka odgrywająca rolę żony oraz jest "mąż" Tomasz Konecki, najważniejszym punktem występu było wspólne odśpiewanie jego motta: Kobiety jak te kwiaty, nie podniecaj się. Powąchać tak, dotykać nie.
Pozostali uczestnicy, wśród których znaleźli się: Monika Kępska, Maria Krych, Edyta Ślęzak, Mateusz Lachowski, Piotr Kępski, Adam Wojtun i Marcin Wiktorowicz, zadbali o to, by podczas ich popisu nie zabrakło zarówno humoru jak i satyry. Nie ulega wątpliwości, że opocznianie dali z siebie wszystko, czego efektem jest to spektakularne zwycięstwo.
Opiekunowie grupy zgodnie twierdzą, że przygotowanie tegorocznego występu kosztowało zarówno ich samych, jak i podopiecznych wiele wysiłku i pracy. Opłacało się. Bycie najlepszym w całej Polsce to naprawdę coś! WTZ?etowcom gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych, tak udanych przedsięwzięć.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (848) z dnia 11 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »