tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 3 lata Akademii Przedszkolaka

 

W piątek, 4 października jedno z opoczyńskich prywatnych przedszkoli ? Akademia Przedszkolaka świętowało swoje trzecie urodziny. Z tej okazji odbyła się huczna impreza.
Jubileusz powstania placówki świętowali nie tylko jego obecni wychowankowie, ale także pierwsi absolwenci przedszkola, którzy od września rozpoczęli naukę w szkole podstawowej. Spotkanie było więc okazją do zasięgnięcia opinii na temat przygotowania dzieci do edukacji szkolnej. Dzieci przybyły na uroczystość wspólnie z rodzicami, wśród gości nie zabrakło także przyjaciół przedszkola, którzy od początku wspierają jego działalność. Były życzenia, prezenty i oczywiście urodzinowy tort.
Dla maluchów przygotowano szereg atrakcji. Impreza rozpoczęła się występem cyrkowców, którzy przy dźwiękach muzyki pokazali dzieciakom swoje niezwykłe umiejętności. Po zakończeniu pokazu grupa cyrkowa "skręciła" dla wszystkich zwierzaki z balonów. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się również występ iluzjonisty. Magik oczarował przedszkolaki swoimi sztuczkami, przeprowadził też specjalny kurs magii, podczas którego tajniki magii poznawali także rodzice. Maluchy były zachwycone kolejnymi sztuczkami, prezentowanymi następnie w trakcie poczęstunku. Magiczny wieczór trwał do bardzo późna. Dyrekcja dziękowała gościom za przybycie, a także za wsparcie i współpracę w pierwszych trzech latach działalności.
Akademia Przedszkolaka to jedno z niewielu prywatnych przedszkoli w Opocznie, prawdopodobnie jedyne, które udostępnia rodzicom nagrania z monitorowanych sal. Obecnie ma 60 wychowanków w wieku 3, 4 i 5 lat.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (848) z dnia 11 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »