tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Lider Animator

 
Rusza nowy program firmy Coca-Cola skierowany do lokalnych animatorów sportu

Program otwiera szanse na wzmocnienie i rozszerzenie lokalnych inicjatyw sportowych. Najlepsze projekty zostaną wsparte grantami finansowymi. Rejestracja do programu potrwa od 16 kwietnia do 15 lipca. Granty będą zasilane z Funduszu Energii Fanów, do którego może dołączyć każdy kibic, który zechce aktywnie kibicować swojej drużynie.
Lider Animator skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego i instytucji oświatowych, ale przede wszystkim do lokalnych animatorów organizujących różnego rodzaju zajęcia rekreacyjne, programy szkolne i imprezy sportowe oparte na aktywności fizycznej.
Będzie nagradzać najciekawsze projekty, które mają na celu zachęcać lokalne społeczności do aktywnego życia. Wyróżnione projekty zostaną uhonorowane grantami przeznaczonymi na realizację nowych projektów oraz na rozszerzenie lub kontynuowanie dotychczasowej działalności. Wysokość grantów, od 10 do 15 tys. zł będzie zależała od ilości energii zebranej w Funduszu Energii Fanów, który Coca?Cola uruchomii w ramach swojej kampanii na czas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.
Program oferuje także szkolenia, które wzbogacą wiedzę animatorów oraz wyposażą ich w narzędzia ułatwiające realizację podejmowanych działań.
Więcej informacji o programie można znaleźć na www.lideranimator.pl


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (771) z dnia 20 Kwietnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »