tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Jeszcze świątecznie

 

Za oknami zima trzyma, dookoła wciąż świecą się świąteczne światełka, więc temat świąteczno-noworoczny wciąż jest aktualny. Śpieszymy więc nadrobić zaległości z relacjonowania zdarzeń z tym okresem związanych.
W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury miał miejsce wyjątkowy spektakl jasełkowy w wykonaniu podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Opocznie. A czemu wyjątkowy? Bo nie był poświęcony tylko narodzinom Dzieciątka (jak to z reguły bywa w szopkowych przedstawieniach), lecz był też przeglądem wszystkich dwunastu miesięcy roku - na scenę kolejno wchodzili aktorzy, którzy wnosili z sobą dary dla Nowego Roku, będące symbolem danego miesiąca. Tak więc luty dał zimowe buty, lipiec zaś kosz owoców, wrzesień grzyby itp., itd. Wszystko to odbywało się z towarzyszeniem wierszowanych lub śpiewanych tekstów.
Widać było, że podopieczni WTZ bardzo starannie przygotowali spektakl i mimo tremy, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Jak zwykle zachwyciły dekoracje. Nic więc dziwnego, że licznie zgromadzona widownia nagrodziła ich gromkimi i całkowicie zasłużonymi brawami brawami.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (652) z dnia 15 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »