tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Huczna tradycja

 
Tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia Zarząd Grupy Paradyż - Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o. zorganizował dla dzieci pracowników swoich spółek zabawę zhoinkową”.

W tym roku również tradycji stało się zadość i 10 stycznia odbyła się zabawa choinkowa zorganizowana w dwóch turach. Dla dzieci pracowników z terenu Tomaszowa Maz. i okolic w Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Maz. oraz dla dzieci pracowników z Opoczna i okolic w Zespole Szkół Samorządowych nr 3.
Zabawa była wyśmienita, atrakcjom nie było końca. Uczestników rozbawił duet klaunów Rupert & Rico - który znakomicie zaangażował do zabawy zarówno dzieci jak i ich rodziców.
Wspaniale zaprezentował się Blady Kris, nauczyciel beatboksu w Polsce i za granicą, założyciel Polskiego Związku Beatboksowego, finalista programu „Mam Talent”. Niecodzienne widowisko akrobacji gimnastycznej przedstawił zespół Fly Club również znany z programu „Mam Talent”.
Gwiazdą tegorocznej zabawy choinkowej był Mezo - znany polski raper, uhonorowany wieloma wyróżnieniami m.in. podczas Eska Music Awards, Fryderyków, Festiwalu w Opolu. Mezo fantastycznie bawił się z naszą młodzieżą, tworząc niesamowity klimat koncertu.
Atmosfera osiągnęła apogeum z chwilą pojawienia się mikołaja, który obdarował dzieci paczkami pełnymi słodkości.
Wśród wspaniale bawiących się dzieci pojawiały się tajemnicze postacie z bajek, szczudlarze, elfy, oraz ulubieniec najmłodszych renifer Rudolf. Wizażyści wyczarowywali bajeczne makijaże na twarzach dzieci oraz niesamowicie kolorowe fryzury. W fabryce ozdób świątecznych można było stworzyć piękne kartki, spośród których zostały nagrodzone te najciekawsze. Wyróżnione kartki zostaną przedstawione Zarządowi Grupy Paradyż i zaproponowane jako projekty przyszłorocznych świątecznych kartek firmowych. Ogromną radość wywołała wśród dzieci również loteria fantowa, podczas której rozlosowano setki wspaniałych zabawek i pluszaków.
Wśród biorących udział w tegorocznej zbawie choinkowej było wyjątkowo drużo dzieci w pięknych, bajkowych strojach. Organizatorzy zadbali, aby każde dziecko zostało nagrodzone za swoją pomysłowość i starania w przygotowaniu stroju karnawałowego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (652) z dnia 15 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »