tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika z doświadczeniem do montażu ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Biegali ulicami miasta

 
W ramach obchodów Dni Drzewicy odbyła się kolejna edycja biegów o puchar burmistrza



Pamiątkowe zdjęcie przed budynkiem UGiM



Zawody rozegrane w sobotę, 18 czerwca cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Do rywalizacji stanęło kilkuset uczniów, którzy w zależności od wieku biegali na dystansach od 300 do 1300 m. Meta usytuowana była na ulicy Staszica.

Wyniki

Szkoły podstawowe
Klasy I?II
Dziewczęta: 1. Ania Minkina (SP w Drzewicy), 2. Weronika Kołodziejczyk (SP w Idzikowicach), 3. Martyna Oracz (SP w Jelni), 4. Ola Panfil, 5. Martyna Adamczyk (obie SP w Idzikowicach), 6. Monika Szpinek (SP w Drzewicy)
Chłopcy: 1. Wojtek Kmieciak, 2. Piotr Białek, 3. Arek Bogatek, 4. Maciej Łaski, 5. Maciej Roszczyk, 6. Patryk Krzyżanowski (wszyscy SP w Drzewicy)
Klasy III?IV
Dziewczęta: 1. Ola Stobieniecka (SP w Drzewicy), 2. Magdalena Skorupa (SP w Jelni), 3. Wiktoria Jakóbczyk (SP w Brzustowcu), 4. Kasia Karbownik, 5. Wiktoria Wrzosek, 6. Małgosia Karbownik (wszystkie SP w Drzewicy)
Chłopcy: 1. Karol Gąsieniec (SP w Drzewicy), 2. Dawid Kolmaga (SP w Domasznie), 3. Mikołaj Piecyk, 4. Robert Celej (obaj SP w Brzustowcu), 5. Dawid Namielski, 6. Mateusz Popis (obaj SP w Drzewicy)
Klasy V?VI
Dziewczęta: 1. Emilia Pomykała, 2. Klaudia Raczyńska. 3. Ola Woźniak (wszystkie SP w Drzewicy), 4. Justyna Klimek, 5. Karolina Tomczyk (obie SP w Radzicach), 6. Weronika Stobieniecka (SP w Drzewicy)
Chłopcy: 1. Konrad Gwóźdź (SP w Drzewicy), 2. Sebastian Miązek (SP w Domasznie), 3. Mateusz Ogórek (SP w Idzikowicach), 4. Jacek Wojtarek (SP w Drzewicy), 5. Adam Szczepanik (SP w Radzicach), 6. Michał Kołodziejczyk (SP w Idzikowicach)

Gimnazjum
Dziewczęta: 1. Magdalena Błaszczyk, 2. Agata Wójcik, 3. Paulina Mazur, 4. Klaudia Świdzińska, 5. Magdalena Gmaj, 6. Iza Pilich
Chłopcy: 1. Patryk Ogórek, 2. Arek Woźniak, 3. Mateusz Klimek, 4. Maciej Klimek, 5. Sławomir Kwiatkowski, 6. Jan Białek

Szkoły ponadgimnazjalne
1. Jacek Czyżewski, 2. Łukasz Iwanicki, 3. Kamil Kaliński, 4. Tomasz Domański, 5. Krystian Kolasa, 6. Piotr Abramczyk
Uroczyste podsumowanie imprezy odbyło się przed budynkiem UGiM. Puchary i dyplomy czołowym zawodnikom wręczali burmistrz Janusz Reszelewski, przewodnicząca Rady GiM Maria Teresa Nowakowska oraz radny Jan Michalski.
Organizacją zawodów zajęli się nauczyciele wf. Maria Smolarska, Michał Kiljanek i Sylweriusz Matysiak. O bezpieczeństwo młodzieży zadbali policjanci, którzy w czasie biegów kierowali ruchem na ulicach miasta.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (728) z dnia 24 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »