tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Medale prezesa LGD

 
I Letnia Spartakiada Krajowej Sieci Obszarów WiejskichAndrzej Krzyżanowski z tabliczką reprezentacji naszego województwa


W dniach 9?11 czerwca na obiektach Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu rozegrano I Letnią Spartakiadę Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. W imprezie wzięły udział drużyny z całej Polski złożone z członków lokalnych grup działania oraz pracowników urzędów marszałkowskich i Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Swoje reprezentacje wystawiły województwa lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, śląskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie oraz MRiRW i Lokalna Grupa Działania ?Puszcza Kozienicka? jako gospodarz. O medale w piłce nożnej, siatkówce, pływaniu, biegach krótkodystansowych i przełajowych, tenisie stołowym i darcie walczyło 107 zawodników.
W spartakiadzie bardzo dobrze spisał się Andrzej Krzyżanowski, który był członkiem reprezentacji LGD województwa łódzkiego. Prezes Lokalnej Grupy Działania ?Nad Drzewiczką? zdobył trzy z czterech medali, które uzyskała łódzka drużyna. Srebrne krążki wywalczył w biegu na 60 m i biegu przełajowym na 1500 m. Brązowy dołożył w darcie.
Głównie dzięki drzewiczaninowi reprezentacja naszego województwa zajęła piąte miejsce w klasyfikacji medalowej i czwarte w punktowej. Najlepsza okazała się ekipa z Wielkopolski, która zdobyła 11 medali.
Organizatorami spartakiady były Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Urząd Miasta i Gminy Kozienice.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (728) z dnia 24 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »