tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Usługi Parkieciarskie Mateusz Pręcikowski ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Dni Drzewicy 2011

 
Blue Cafe nie zawiodło i dało bardzo dobry koncert. Niedzielna impreza zakończyła się grubo po 23.00

Podobnie jak w poprzednich edycjach tegoroczne obchody święta miasta zostały rozłożone na dwa dni. Rozpoczęły się szóstym już ?Spotkaniem po latach? Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy. Impreza miała wysoką frekwencję i międzynarodowy skład gromadząc gości nawet z Kanady. Relację ze spotkania przedstawimy za tydzień. W sobotę, 18 czerwca rozegrano także biegi uliczne, o których piszemy poniżej.
Główny festyn odbył się na drzewickim stadionie dzień później. Mimo, że aura spłatała figla i nie zabrakło rzęsistego deszczu, zaplanowany program ? choć z poślizgiem ? udało się zrealizować w całości.
Najpierw scenę opanowali rodzimi artyści. Jako pierwsze wystąpiły dzieci z Przedszkola Samorządowego i już tradycyjnie zebrały wielkie brawa od widzów. Półtoragodzinny program pn. ?Ten nasz świat?, składający się z muzyki różnych stylów, tańca i scenek kabaretowych, zaproponowała młodzież z Ośrodka Kultury.
Późnym popołudniem liczna publika miała okazję oglądać występy kabaretu ?Słuchajcie? z Zielonej Góry oraz zespołu coverowego Sweet Combo z Końskich. Ciekawym widowiskiem okazała się carska rewia ?Imperium?. Artyści z Rzeszowa mieli dwa wejścia, a ich spektakl pn. ?Dookoła świata? łączył w sobie układy taneczne, akrobacje, muzykę i grę świateł.
Zgodnie z przewidywaniami najmocniejszym punktem imprezy był koncert gwiazdy wieczoru ? zespołu Blue Cafe. Łodzianie wyszli na scenę po 21.30 i od razu rozkręcili publikę, szczególnie tę młodszą. Trzeba przyznać, że ciepłe przyjęcie ze strony widzów odwzajemnili naprawdę profesjonalnym show. Lider grupy Paweł Rurak?Sokal, wokalistka Dominika Gawęda i ich koledzy dali z siebie wszystko i łącznie z bisami grali prawie dwie godziny. Zaprezentowali wszystkie swoje największe hity, w tym utwór ?Buena? pochodzący z wydanej wiosną płyty ?DaDa?. Młodzież pod sceną bawiła się wyśmienicie do 23.30.foto-01: Na frekwencję nie można było narzekaćNa frekwencję nie można było narzekać

Gwiazda wieczoru ? zespół Blue Cafe

Carska rewia "Imperium"


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (728) z dnia 24 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »