tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Walczyli o puchar dyrektora MDK

 
19 października w Świetlicy Wiejskiej w Kruszewcu odbył się III Międzyświetlicowy Turniej Warcabowy o puchar dyrektora MDK. Głównym celem imprezy była popularyzacja sportu i rekreacji wśród dzieci i młodzieży z terenu gminy


W zawodach wzięło udział trzynaście dziewcząt i dwudziestu dwóch chłopców, z siedemnastu świetlic. Turniej został rozegrany w trzech kategoriach: dziewcząt, chłopców oraz drużynowej.
W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Iwona Płóciennik z Bielowic, drugie miejsce zajęła Wioleta Dąbrowska z Wygnanowa, natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się Magda Tomasik z Kruszewca.
W kategorii chłopców zwyciężył Dawid Białas z Kruszewca, tuż za nim znalazł się Michał Sadzikowski z Bielowic, trzecie miejsce natomiast jury przyznało Dominkowi Stępniowi z Kraszkowa.
Mistrzami kategorii drużynowej została grupa z Bielowic, drugie miejsce wywalczyli zawodnicy z Kruszewca, a na trzeciej pozycji znaleźli się chłopcy i dziewczęta z Wygnanowa.
Ci zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1?3 otrzymali statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Trzy najlepsze grupy w kategorii drużynowej dostały puchary, ufundowane przez MDK. Nagrody pocieszenia wręczono także najmłodszym uczestnikom zawodów.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (798) z dnia 26 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »