tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Rodzinnie i sportowo

 
Uczniowie „Brzechwy” i ich rodzice w VI Turnieju Rodzin

We wtorek, 15 czerwca w leśniczówce w Januszewicach odbył się VI Turniej Rodzin zorganizowany przez Zespół Szkół im. Jana Brzechwy. W konkurencjach sportowo–rekreacyjnych wystartowali uczniowie szkoły i ich rodzice. Wzięły w nim także udział dzieci z Mroczkowa Gościnnego.
Dla uczestników turnieju przygotowano szereg konkurencji, m.in. skok w dal z miejsca, golf do bramki, bibułowy wąż na czas, kaczy wyścig czy tor przeszkód. Dzieci we współpracy z rodzicami poradziły sobie z nimi wyśmienicie. Najwięcej punktów, a tym samym pierwsze miejsce w turnieju wywalczyli Agnieszka i Patryk Czechowiczowie. Drugie miejsce zajęli Piotr Bociek i Przemysław Przybyła, a trzecie Anna i Artur Brzescy. Najlepsi otrzymali nagrody i upominki.
Turniej to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także wspólna zabawa. W jego ramach zorganizowano ognisko z pieczeniem kiełbasek, które bezpłatnie przekazali na ten cel Jolanta i Grzegorz Nowakowscy. Drewno na opał oraz napoje przygotowało z kolei Nadleśnictwo Opoczno.
Turniej przygotowały wspólnie nauczycielki Zespołu Szkół im. Jana Brzechwy: Ewa Krakała, Jolanta Jobczyk, Małgorzata Adamczyk, Elżbieta Kossak–Lasota i Halina Braun. Bezpłatny transport zapewnił MZK.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (675) z dnia 18 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »