tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Rodzinne WTZ–et

 

Spotkania wigilijne, związane z polską tradycją, są przykładem pełnej ciepła miłości, które bez względu na różnice łączą nas w jedną rodzinę – rodzinę osób sobie życzliwych. Jednym z takich spotkań była uroczystość opłatkowa zorganizowana przez Warsztaty Terapii Zajęciowej. Została zorganizowana w poniedziałek, 20 grudnia w MDK. W spotkaniu udział wzięli uczestnicy warsztatów, ich rodzice, instruktorzy oraz zaproszeni goście.
Specjalnie z tej okazji uczestnicy warsztatów, wspólnie z instruktorami przygotowali przedstawienie „Pojednanie”, mówiące o współczesnej rodzinie przygotowującej się do wieczerzy wigilijnej. Jej członkowie, borykająca się z różnymi problemami, zdają sobie w końcu sprawę, że w życiu najważniejsza jest rodzina, miłość i przyjaźń.
Po części artystycznej wszyscy uczestnicy przenieśli się do kawiarni Metro Cafe, gdzie przygotowano tradycyjny wigilijny poczęstunek. Na zakończenie spotkania podopieczni warsztatów otrzymali paczki od mikołaja.
Wiele radości przyniósł im również kolejny podarunek – wydany przez WTZ–ety „Rocznik 2010”. Jest to tzw. fotoksiążka dokumentująca cały rok działalności warsztatów. Każdy z uczestników może w niej odnaleźć swoją fotografię.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 52 (703) z dnia 23 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »